Antik Mineral Magnezyum Yağı'nın 2 Ayrı Ebatta Kutusu Bulunmaktadır Biri 100 ML Diğeri 237 ML Firmamız Tarafından Satışını Yaptığımız Antik Mineral Magnezyum Yağı, Kutu Ebatı 237 ML Büyük Kutu Ekonomik Boydur.

Antik Mineral Magnezyum Yağı


Okyanustan Gelen Sağlık
Antik Mineral
Antik Mineral Saf Magnezyum Yağı, Yeryüzü Kabuğunun 2000 mt Kadar Derinliğinden, Kuzey Avrupa'da Bulunan ve Genç Permiyan Döneminden Kalan Bir Jeolojik Oluşum Olan, Eski Zechstein Deniz Yatağından Çekiliyor.
Geçen 250 Milyon Yıldır İzole Olan, Hakiki Zechstein Magnezyumu Dünyadaki Doğal Magnezyumun ve Diğer Mineraller, En Saf Ve en Bozulmamış Kaynağı Olarak Tek Başına Durmaktadır.

ve Antik Mineralin Her Şişesi Üzerinde Bir Saflık İşareti Bulunmaktadır.

Magnezyum Yağı Kullanımı

Aşırı Sıkılmayı Sınırlandırmak İçin, İki Elin Birleştirildiği Konumda 1-3 Fıslama İle Ürünü Avuç İçine Alın ve Cilde Tamamen Sürün ve Bunu Günde 2 Kez Uygulayın.
• En iyi Sonuçları Elde Etmek İçin, Kollara ve Bacaklara Bolca Sürün Böylece Emilme İçin Yeterince Geniş Bir Alanı Kullanmış Olursunuz.


• Cildiniz Biraz Tahriş olursa, Ancient Minerals Magnezyum Yağını Gücünü % 50 Oranında Düşürmek İçin 1 Kısım su ile Sulandırarak Yoğunluğunu Azaltın.

• Ancient Minerals Magnezyum yağından 8 sprey miktarında sıkılması cilt üzerine takriben 100mg elementsel Magnezyum bırakır.

Uygulamadan sonra, ürünün kuruması üzerine cilt üzerinde hafif tuzumsu mineral artığının kaldığını görebilirsiniz.

Bu, özellikle kuru iklimlerde veya ısıtılmış bina içi alanlarda normaldir ve ayrıca bir seferde ne kadar uyguladığınıza bağlı olarak da değişebilir. Cildiniz üzerinde mineral artığı kalıntısı istemiyorsanız, Magnezyum yağını her gün duş almadan önceki 20 dakika uygulamanız önerilmektedir.


20 dakikadan sonra, Magnezyum iyonlarının çoğu emilmiş olur ve mineral artığını banyoda temizleyebilirsiniz. Islak bir bezle cildin silinmesi de kabul edilir bir yöntemdir.

Magnezyum iyonlarının cilt tarafından emilmesini engelleyebilen, cilt losyonu, krem ve nemlendiriciyi Ancient Minerals ürünün kullanmadan önce temizlemeniz önerilmektedir.

Ancient Minerals Magnezyum jeli veya Magnezyum yağını tam gücüyle kullanmak isterseniz, bunların göz, sümüksü zar ve diğer duyarlı alanlarla doğrudan temas etmesini engelleyin.

Kırmızılık veya rahatsızlık ortaya çıkarsa, soğuk su ile durulayın.

Yan Etkileri : Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.


Antik Mineral Magnezyum yağı, hücre içi Magnezyum düzeylerinin hızlı ve etkin şekilde yenilenmesi için altın standarttır. Kullanım kolaylığı için, Antik Mineral Magnezyum yağı, ince buğu şeklinde ürün çıkaran sprey şişesi kullanarak cilde uygulanmalıdır.

Aşırı sıkılmayı sınırlandırmak, iki elin birleştirildiği konumda 1-3 fıslama ile ürünü avuç içine alın ve cilde tamamen sürün.

En iyi sonucu elde edebilmek için, rahatsız olan bölgeye günde iki (2) kez masaj yaparak sürün.

Cildiniz hassas ise, 1/1 oranında su ile yoğunluğu azaltın ve kullanın.

Arzuladığınız kadar vücutta kalabilir. Uygulamadan 30 dakika sonra da,
duş alabilirsiniz.

Çünkü ürün 20 dakika da, emilim görevini yapar.

Kullanım Sıklığı

sabah akşam 2-3 ay yoğun olarak kullanılmalıdır. Sportif yaralanmalarda 3-5 gün kullanım yeterlidir. Antik Mineral Magnezyum yağı ilk 2-3ay içinde yoğun olarak kullanılmalıdır, böylece hücresel Magnezyum düzeyleri uygun olarak canlılık kazanabilir. Uygulamanın ilk günlerinde az miktarda kullanılması
ve yavaş yavaş daha fazla miktarlara çıkılması önerilmektedir.

Bu ilk canlandırma döneminden sonra, bazı kullanıcılar Antik Mineral Magnezyum yağı ilk 2-3 ay kulanım oranı kadar kullanmaya ihtiyaç duyduklarını hissediyorlar, diğer bazı kişiler ise haftada birkaç kez kullanmanın yeterli olduğunu belirtiyorlar. Herkesin tepkisi ve ihtiyacı farklı olduğundan bu konular kişisel seçim meselesi olmaktadır.

Kullanım Talimatı

Cildinize Sürün
“Magnezyum Yağını” Cildinizin Arzu Ettiğiniz Bölgesine Sürün.
Hassas Ciltler İçin 50% Magnezyum Yağı ve 50% Suyu Karıştırın.
İyi sonuç vermesi için bu solüsyonun kurumasını bekleyin.

Ayrıca yıkamanıza ve durulamanıza gerek yoktur. Ancak “yapışkan” bir kalıntı oluşmuş ise, ilgili bölgeyi durulayın ve havlu ile kurulayın.
Günde 1 veya 2 defa 5 ml’lik (1-2 çay kaşığı) miktarda kullanın. Yatmadan evvel uygulanması daha iyi bir uyku için tavsiye edilmektedir. Uygulamaya uygun yerler bacaklar, eller veya karın ve sırt bölgesidir.


Ağız yoluyla alınması

Yemeklerden Sonra 1 ml. (100 mg Magnezyum İçerir) Magnezyum Yağını Bir Bardak su, çay veya meyve suyunda karıştırarak için.


Sıcak banyoda kullanımı

140 ml Magnezyum Yağını Sıcak Banyonuza (370C) Ekleyin ve 20 Dakika Süreyle Suda Kalın.


Ayak Banyosunda Kullanımı

35 ml Magnezyum Yağını Ayaklarınızı Koyabileceğiniz Büyüklükte Bir Küvet İçine Dökün. Ayaklarınızın Tüm Bölgelerini Kapsayacak Şekilde Sıcak Su (370C) Ekleyin. 15-20 Dakika Ayağınızı Suda Bekletin. Beklettikten Sonra Suyla Durulayın Veya Arzu Ederseniz Havlu İle De Kurulayabilirsiniz.
İşlemi Tamamladıktan Sonra Sıvıyı Dökün.